Pozvání do Ruska zašleme mailem - vízum vyříd´te sami!                Elektronické vízum Rusko-Petrohrad

V případě, že si chcete vyřídit vízum do Ruska sami (termín návštěvy ambasády lze vyřídit zápisem na stránkách ambasády), můžete si u nás po cestě zakoupit pozvání (zvací dopis) do Ruska - voucher do Ruska, které potřebujete k doložení žádosti o vízum.   Sídlíme hned vedle ambasády RF.   Potřebné pozvání do Ruska, dle typu víza, Vám předáme při osobní návštěvě naší kanceláří nebo take zašleme  e-mailem, poštou, kurýrem. Na turistické vízum do Ruska je možno vycestovat do Ruska na krátkou služební cestou do 30 dnů. Turistické pozvání do Ruska je vyřízené za 1 h.

Zavedené jsou elektronické jednorázové víza, které je možné obdržet na dobu 30 dnů a držiteli umožní pobyt v Petrohradu nebo Kaliningradu po dobu 8 dnů. Vystavují se za účelem turistické, obchodní nebo humanitární návštěvy. Datum vstupu a výstup musí být v rámci platnosti elektronického víza. Lze zažádat nejdříve 20 dní před předpokládaným datem vstupu. Objednávka na našich straňkách nahoře kliknete na 'Pozvání E-vizum'

Pracovní doba: Pondělí - Čtvrtek 10:00 do 17:00 hod. Pátek - 10:00 do 16:00 hod.

Kontaktujte nás mailem felida@seznam.cz. nebo na tel. 732115829
 
CENÍK
TURISTICKÉ POZVÁNÍ DO RUSKA - KONEČNÁ CENA!
(pro více pozvání sleva)
Doba vyřízení - Cena/osoba
1 hodina
TURISTICKÉ POZVÁNÍ - 1 vstup pobyt do 30 dnů                                                                Elektronické vízum do Petrohradu  500 Kč 
TURISTICKÉ POZVÁNÍ - 2 vstupy pobyt do 30 dnů 600 Kč
Vyplňování ankety na počkání
Fotoslužba na počkání

Cestovní pojištění
 150 Kč
100 Kč
              25 Kč/den                    

Pro pozvání do Ruska a E-vízum Petrohrad potřebujete vyplnit online objednávku na našem webu vizum-rusko.cz/objednavka/  a nahrát do objednávky ‘sken‘ (kopii) cestovního pasu - stránka s fotkou.  Při vyplňování online vízové ankety do Ruska https://visa.kdmid.ru/  potřebujete mít údaje z pozvání do Ruska - název zvoucí organizace a číslo pozvání.

Naše pozvání do Ruska jsou platná na konzulátě RF v Praze, Karlových Varech, Brně, na ruských vízových centreh VFS GLOBAL v ČR, nebo také na konzulátech RF v státech EU. Spolupracujeme se společnostmi registrovanými u migračních orgánů RF.

Úhradu pozvání do Ruska jde provést při osobní návštěvě v hotovosti nebo předem na náš bankovní účet, který Vám sdělíme po obdržení objednávky. 

Na případné dotazy a podporu jsme Vám k dispozici na tel. +420 732 115 829 nebo +420 222 710 555
Informace o naších průvodcovských službách po Praze jsou na stránkách www.felida-tour.webnode.cz

Kontakt

VÍZOVÝ SERVIS Agentura Felida s.r.o.
Korunovační 26
Praha 7, 170 00, Bubeneč
732 115 829
222 710 555